POLO ÇANTA MODELLERİ 2014

polo çanta

ORJİNAL POLO ÇANTALAR

Yeni sezon orjinal Polo çanta modellerini görüntülemek ve en çok tercih eden çanta modellerini tavsiyelerimizle kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Dünyaca ünlü ve ülkemizde de iyi tanınan bir çok tekstil markası günümüzde çanta sektörüne girmiş, Gucci, hermes vb.. markalar şık ve farklı modeller üretmiş ama bütçeyi zorlayan ücretlerle satışa sunmuşlardır.  Ülkemizde bulunan çanta üreticiler ve toptancıları 10tl ile 30tl arasında satılan ucuz çanta modelleri haricinde ürünleri 2 sınıfda ayırmaktadır bunlar, alt grup çantalar ve marka çantalardır.

Alt grup çantalarda İstanbul, Beyazıt’da 3 yada 5 marka bulunmaktadır fakat markalar arasında hem kalite üretip hemde tam fiyatında satan tek marka Polo çanta’dır.

Sizlere tavsiyemiz polo çanta modellerini hiç bir kalite problemi yaşamadan güvenle alabilir ve uzun süreler sorunsuz kullanabilirsiniz.

2013 – 2014 Sezonunda bir çok bilinen marka çanta modellerini polo benzeri yapmaya başlamış ve bu durum polo çantanın sektörde hızla büyümesini sağlamıştır.

 

2013 -2014 yılı en çok satılan polo çanta modelleri;

Ekoseli polo çanta modelleri, puantiyeli polo çanta modelleri, çizgili çanta modelleri ve cepli polo çanta modelleridir.

 

Tüm Polo çanta modellerini görüntülemek için lütfen tıklayın; POLO ÇANTA MODELLERİ

 


Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress | Designed by: free CSS template | Thanks to hostgator coupon and VPS hosting